21 °C Argos, GR
Σεπτέμβριος 20, 2019

Δαναοί Α.Ο. Άργους: Η κλήρωση του πρωταθλήματος και του Κυπέλλου- ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πριν λίγο ολοκληρώθηκε η κλήρωση για το Πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών Ελλάδας στο μπάσκετ που θα ξεκινήσει στις 13 Οκτωβρίου 2019.

Οι Δαναοί Α.Ο. Άργους στην ιστορική, παρθενική συμμετοχή τους θα ξεκινήσουν εντός έδρας με αντίπαλο τον ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ.

Παράλληλα έγινε και η κλήρωση του Κυπέλλου.

Το πρόγραμμα των αγωνιστικών αναφορικά με το πρωτάθλημα διαμορφώνεται ως εξής:

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική – 16/02/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

19η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

20η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Με την ιστορική ομάδα του Α.Σ. ΑΘΗΝΑΪΚΟΥ κληρώθηκαν οι ΔΑΝΑΟΙ στην πρώτη αγωνιστική του Κυπέλλου Γυναικών στις 15 Σεπτεμβρίου στο κλειστό γήπεδο Άργους.
Η κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών ανέδειξε τα παρακάτω παιχνίδια:

Α’ Φάση – 1ος Όμιλος
———————————
1η Αγωνιστική – Κυριακή 15/09/2019
01. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
02. ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
03. ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
04. ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
05. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
06. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019
13.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 01 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 02
14.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 03 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 05

3η Αγωνιστική – Κυριακή 29/09/2019
17.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 13 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 06
18.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 14 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 04

Α’ Φάση – 2ος Όμιλος
———————————
1η Αγωνιστική – Κυριακή 15/09/2019
07.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
08.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
09.ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
10.ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11.ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
12.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019
15.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 07 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 11
16.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 10 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 08

3η Αγωνιστική – Κυριακή 29/09/2019
19.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 09 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 12
20.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 15 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 16

Β’Φάση / Κυριακή 06/10/2019
21.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19
22.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
24.ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25.ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
26.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20 – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
27.ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
28.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Κυριακή 29/12/2019
29.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 27 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 21
30.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 28 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 25
31.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 26 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 22
32.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 24 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 23

Δ’Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Τετάρτη 18 Μαρτίου 2020
33. –
34. –

Τελικός/ Κυριακή 22 Μαρτίου 2020
36. Νικητής Α33 – Νικητής Α34

Περισσότερα Άρθρα

Φιλικοί αγώνες Μίνι και Παμπαίδων Β του Διομήδη με τα Βριλήσσια

Οι σχολικές διακοπές έδωσαν την ευκαιρία και τη χαρά, σήμερα στο ΔΑΚ Άργους, να φιλοξενήσει ο Διομήδης  τα τμήματα Μίνι και Παμπαίδων Β των Βριλησσίων σε φιλικούς αγώνες που τόσο λαχταρούν τα παιδιά. Η ομάδα του Άργους απευθύνει ένα μεγάλο ευχαριστώ στους εθελοντές του Ε.Ε.Σ Αργος που φρόντισαν για την υγειονομική κάλυψη των παιδιών. Καλή […]

Αήττητος ο Ναυτικός Όμιλος Ναυπλίου στην Α’ φάση του πρωταθλήματος της Γ’ εθνικής

Η Α’ φάση του πρωταθλήματος της Γ’ εθνικής κατηγορίας υδατοσφαίρισης ανδρών έχει μόλις τελειώσει και βρίσκει την ομάδα μας πρώτη στον όμιλο της, με το απόλυτο νικών και με ένα εισιτήριο της τελικής φάσης στην κατοχή της. Η τελική φάση θα διεξαχθεί στις 28-30/7 με την συμμετοχή των καλύτερων δέκα ομάδων της κατηγορίας, με τους […]