Γεννημένος το 1991, ο Ρέντι πέρσι αγωνιζόταν με τα χρώματα του Παναργειακού, ενώ στο παρελθόν έχει αποτελέσει παίκτης του Ερμή Κιβερίου, Πανναυπλιακού, Αργοναύτη Νέας Κίου κτλ.

Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία και καλωσόρισες επίσημα στην οικογένεια του «Ναύπλιο 2017».

Περισσότερα Άρθρα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ23: «Ασημένιος» ο Καραλής

Ο Εμμανουήλ Καραλής ανέβηκε χθες στο βάθρο των νικητών του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ23, για δεύτερη φορά στην καριέρα του, δύο χρόνια από τη διοργάνωση του Γκέβλε. Ο έμπειρος αθλητής όπως και στον αγώνα της Πολωνίας έτσι και στο Ταλίν κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο με άλμα στα 5,65 μέτρα. Ο αθλητής του Παναγιώτη Συμεωνίδη ξεκίνησε τον […]

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κλειστού στίβου: Ασημένιο μετάλλιο για τον Καραλή στην Κωνσταντινούπολη!

Την κατάκτηση του ασημένιου μεταλλίου πανηγύρισε την Κυριακή ο Εμμανουήλ Καραλής στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κλειστού στίβου, καθώς με καλύτερο άλμα στα 5.80μ. στον τελικό του άλματος επί κοντώ κατέλαβε τη δεύτερη θέση. Αυτή η επιτυχία είναι η μεγαλύτερη στην καριέρα του Έλληνα πρωταθλητή, ο οποίος κατέκτησε το πρώτο του μετάλλιο σε επίπεδο Ανδρών στην Κωνσταντινούπολη. Περισσότερα