Τα εισιτήρια διαρκείας του Παναργειακού-Την Κυριακή το ντέρμπι με την Ένωση Ερμιονίδας

Τελευταία εβδομάδα διάθεσης των εισιτηρίων διαρκείας του Παναργειακού για την φετινή σεζόν.

Σημείο πώλησης το εστιατόριο Acanto Restaurant – Wine Bar.

Τιμή 50 ευρώ.

Την προσεχή Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου στις 16:00, οι “Λύκοι” υποδέχονται την Ένωση Ερμιονίδας στο ντέρμπι της Αργολίδας.

Είναι το πρώτο εντός έδρας παιχνίδι της “νέας” ομάδας στη Γ’ Εθνική.

Περισσότερα Άρθρα

26 γκολ σε 7 αγώνες της Α1 Αργολίδας

Μεγάλη νίκη με ανατροπή του Παναργειακού, 3-2 στο Δρέπανο τον τοπικό Αστέρα. Στο ημίωρο οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0. Ο Παναργειακός κατάφερε να ισοφαρίσει με δυο γκολ του Θεοδοσιάδη πριν την ανάπαυλα. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν επιθετικός μονόλογος του Παναργειακού ,πίεσε αρκετά και βρήκε το νικητήριο γκολ με σουτ του Γιάννη Μπλάτσου στο 89 λεπτό, οποίος […]

Σε κρίσιμη κατάσταση μετά από τροχαίο ο θρύλος της ιστιοπλοΐας Τάσος Μπουντούρης

Σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται ο ολυμπιονίκης και θρύλος της ελληνικής ιστιοπλοΐας Τάσος Μπουντούρης. Ο παλαίμαχος ιστιοπλόος χθες το βράδυ είχε σοβαρό τροχαίο στην παραλιακή, στο Καλαμάκι, στο ύψος του συμμαχικού νεκροταφείου. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Μπουντούρης έχασε τον έλεγχο της μηχανής του και έπεσε σε διερχόμενο αυτοκίνητο, το οποίο κατά τραγική σύμπτωση οδηγούσε ο γνωστός προπονητής […]