28 Μαρτίου 2024

Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων

Περισσότερα Άρθρα

Άνετα 2-0 ο Παναργειακός τον ΑΟΚ Ζακύνθου

Χωρίς να συναντήσει κανένα πρόβλημα ο Παναργειακός επιβλήθηκε 2-0 του ΑΟΚ Ζακύνθου για την 24η αγωνιστική του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής. Τα γκολ σημείωσαν στο πρώτο μέρος οι Ρέντι και Μαρουκάκης. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Γ.Κούτσης):Φαρμάκης, Παναγιώτου, Καλύβας, Κυριακόπουλος, Μπούτας, Μαρίνης, Τσιμικλής (70′ Καρούτης), Ρέντι (65′ Συρεγγέλας), Μπουντόπουλος (79′ Γερόλυμος), Μαρουκάκης, Καδάς. ΑΟΚ ΖΑΚΥΝΘΟΥ (Δ.Νόλης): Δρακόπουλος, Τηλιόπουλος […]

Ο ΠΑΟΚ νίκησε τον Ολυμπιακό και κατέκτησε το Κύπελλο Ελλάδας στο ποδόσφαιρο

Σε έναν τελικό που κρίθηκε στις λεπτομέρειες ο ΠΑΟΚ κατέκτησε το τρόπαιο με 2-1 απέναντι στον Ολυμπιακό, με εξέλιξη θρίλερ, καθώς «λυτρώθηκε» από τον Κρμέντσικ στις καθυστερήσεις του αγώνα. Οι Θεσσαλονικείς κατακτούν το τρόπαιο για 8η φορά. Οι, τυπικά, φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με το πέναλτι του Βιερίνια στο 35′, ενώ οι πειραιώτες ισοφάρισαν στο 50′ με […]