Το πρόγραμμα δρομολογίων που ισχύει, λόγω των μέτρων για τη μείωση του κινδύνου μετάδοσης του COVID-19, είναι το εξής:
Από Δευτέρα έως Παρασκευή (Σαββάτο και Κυριακή δεν υπάρχουν δρομολόγια) θα εκτελούνται σε όλο το νομό Αργολίδας τα παρακάτω δρομολόγια:
ΝΑΥΠΛΙΟ – ΙΣΘΜΟΣ, ΑΘΗΝΑ
Δευτέρα έως Παρασκευή
06:30 – 09:30 – 14:00
ΑΡΓΟΣ – ΙΣΘΜΟΣ, ΑΘΗΝΑ
Δευτέρα έως Παρασκευή
06:45 – 09:45 – 14:15
ΦΙΧΤΙ (ΜΥΚΗΝΕΣ) – ΙΣΘΜΟΣ, ΑΘΗΝΑ
Δευτέρα έως Παρασκευή
06:55 – 09:55 – 14:25
ΑΘΗΝΑ – ΦΙΧΤΙ (ΜΥΚΗΝΕΣ) – ΑΡΓΟΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ
Δευτέρα έως Παρασκευή
09:30 – 14:00 – 17:30
ΙΣΘΜΟΣ – ΦΙΧΤΙ (ΜΥΚΗΝΕΣ) – ΑΡΓΟΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ
Δευτέρα έως Παρασκευή
10:25 – 14:55 – 18:25
ΚΡΑΝΙΔΙ – ΑΘΗΝΑ
Δευτέρα έως Παρασκευή
11:00
ΑΘΗΝΑ – ΚΡΑΝΙΔΙ (ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ, ΕΡΜΙΟΝΗ, ΠΟΡΤΟΧΕΛΙ, ΚΟΣΤΑ-ΣΠΕΤΣΕΣ)
Δευτέρα έως Παρασκευή
16:30
ΙΣΘΜΟΣ – ΚΡΑΝΙΔΙ (ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ, ΕΡΜΙΟΝΗ, ΠΟΡΤΟΧΕΛΙ, ΚΟΣΤΑ-ΣΠΕΤΣΕΣ)
Δευτέρα έως Παρασκευή
17:25
ΓΑΛΑΤΑΣ – ΑΘΗΝΑ
Δευτέρα έως Παρασκευή
11:10
ΑΘΗΝΑ – ΓΑΛΑΤΑΣ (ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ, ΜΕΘΑΝΑ)
Δευτέρα έως Παρασκευή
16:30
ΙΣΘΜΟΣ – ΓΑΛΑΤΑΣ (ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ, ΜΕΘΑΝΑ)
Δευτέρα έως Παρασκευή
17:25
ΝΑΥΠΛΙΟ – ΑΡΓΟΣ
Δευτέρα έως Παρασκευή
06:30* – 07:30 – 09:30 – 10:30 – 13:00 –14:00 – 14:30 – 15:30 – 17:00 – 17:30 – 20:00 – 21:30
*με το διερχόμενο λεωφορείο προς Αθήνα μέχρι το πρακτορείο Άργους στον Άγιο Βασίλειο
ΑΡΓΟΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ
Δευτέρα έως Παρασκευή
07:00 – 08:00 – 10:00 – 11:00 – 13:30 – 14:00 – 15:50* – 16:00 – 18:00 – 19:20*
*με το διερχόμενο λεωφορείο από Αθήνα από το πρακτορείο Άργους στον Άγιο Βασίλειο
ΝΑΥΠΛΙΟ – ΔΡΕΠΑΝΟ – ΤΟΛΟ
Δευτέρα έως Παρασκευή
07:00 – 08:30 – 12:00 – 14:30