10/03/2016 07:10:00 μ.μ.
0

Το πρώτο ημίχρονο κύλησε χωρίς ουσιαστική φάση, προσπάθησαν οι φιλοξενούμενοι αλλά ο Πανασιναϊκός κλεισμένος δεν άφηνε διαδρόμους.
Το δεύτερο ημίχρονο ήταν περίπου το ίδιο με το πρώτο μέχρι τη στιγμή που έγινε το 1-0 από τον Τοπάλη , στο 77΄ο Κορωνίδης ισοφάρισε και βέβαια η μεγάλη αλλαγή του παιχνιδιού έγινε μετά την προσωρινή διακοπή από τον διαιτητή λόγω ξύλου που έπεσε στην εξέδρα και η φασαρία πάντα από συγκεκριμένο άνθρωπο. Όμως αφού οι παράγοντες αρέσκονται στο να το βουλώνουν , εμείς θα το αφήσουμε εδώ το θέμα. Η Ένωση Λέρνας πίεσε αρκετά και ισοφάρισε , στο 85΄λεπτό ο Γιάννου έβαλε το νικητήριο γκολ της ομάδας

Πανασιναϊκός (Μπάρδης Β.):Πιτσάς,Σμυρνιωτάκης,Παπαδημητρίου,Καββεζ[ος,Σαρακινιώτης, Τεμέλκοφ, Κωστόπουλος,Μπάρδης, Καραβιάς, Μαρκάκης, Τοπάλι

Ένωση Λέρνας (Αποστόλου Δ.): Κατσαούνης, Διαμαντής, Ισούφης, Μπόμπος, Παππάς, Αντωνιάδης (41’ Λιαγκριδώνης λ.τρ.), Κρεμμύδας (56’ Αποστόλου), Χατζησοφρωνίου, Κατσίρης (54’ Κορωνίδης), Γιάννος, Καμπιώτης.