autostavropoulos.gr

10/22/2017 06:43:00 μ.μ.
0
Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/10/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.
(Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)
2-3
2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/10/1716:00Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)
0-2
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/10/1716:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α.4-3
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο21/10/1716:00Κόλλιας Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.2-1
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/10/1716:00Νενεκούμης Χ., Πρέσβελου Γ., Παρασκευόπουλος Γ.3-3
6.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/10/1716:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.2-4
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Ρατσιάτος Ν., Μπατάκος Κ., Αργύρης Ι.0-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/10/1716:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.2-1
9.ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή22/10/1714:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Βαρελά Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)
5-0
10.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/10/1716:00Σκιαδάς Δ., Δημάκης Γ., Σταυρόπουλος Α.0-2
11.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β.Αναβλήθηκε
12.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/10/1716:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Παπαβασιλείου Θ.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο21/10/1716:00Μπατάκος Κ., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))
1-1
14.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/10/1718:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Κορολής Β.3-2
15.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/10/1712:00Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.0-1
16.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/10/1716:00Βλάχος Χ., Νώτης Χ., Καρύκη Μ.5-1
17.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή22/10/1716:00Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.3-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/10/1712:00Δημάκης Γ., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ.1-5
19.ΔΑΝΑΟΙ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/10/1712:00Νώτης Χ., Βλάχος Χ., Καρύκη Μ.0-5
20.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/10/1715:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Στατεράς Π.2-0
21.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Δαρσινός Γ.1-0
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Φιλιππόπουλος Κ.0-5
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

0 comments:

Δημοσίευση σχολίου

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.