autostavropoulos.gr

12/18/2017 09:31:00 π.μ.
0


Α1 Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/12/1715:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.1-2
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο16/12/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.4-0
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00Κόλλιας Δ., Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β.1-0
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.0-0
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/12/1715:00Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Θεοδώρου Α.2-2
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή17/12/1715:00Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Γκουριώτης Κ.3-3
7.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Ρούσσης Σ.2-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΟΡΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/12/1715:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.0-5
9.ΚΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή17/12/1711:00Νενεκούμης Χ., Δημάκης Γ., Αργυρόπουλος Α.1-1
10.ΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή17/12/1714:00Καπετάνιος Αθ. Π., Καρύκη Μ., Τριανταφύλλου Ρ.Αναβλήθηκε
11.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μελέτης Α.1-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/12/1715:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Μπατάκος Κ.1-5
13.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/12/1711:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.7-0
14.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/12/1715:00Σιαχάμη Α., Σκιαδάς Δ., Κάτσουδας Π.7-0
15.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή17/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Βαρελά Β., Δαρσινός Γ.0-2
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο16/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Κάτσουδας Π.0-2
17.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Καρύκη Μ.1-0
18.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/12/1711:30Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π.1-2
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/12/1711:30Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π.0-3
20.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Νώτης Χ., Στατεράς Π.
(Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)
0-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΔΡΥΟΠΗΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/12/1715:00Δημάκης Γ., Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α.5-4
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00Τριανταφύλλου Ρ., Στατεράς Π., Κουκουφιλίππου Ε.1-1
23.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Δαγρές Δ.4-5
24.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/12/1711:30Κατσώνας Χ., Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι.2-5
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/12/1715:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Μπέγκος Α.5-4
26.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/12/1711:30Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.2-4
27.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/12/1715:00Κορολής Β., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.0-5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/12/1710:000-3
29.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/12/1717:30Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο16/12/1712:003-1
31.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο16/12/1713:156-0
32.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/12/1711:002-4
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας Γυναικών
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΦΕΙΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΚυριακή17/12/1711:000-3
34.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 - ΒΟΛΟΣ 2004Κυριακή17/12/1715:003-0
35.ΟΦΗ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή17/12/1715:000-5
36.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΚΑΛΑ 2011Κυριακή17/12/1715:001-1
37.ΠΑΟΚ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή17/12/1715:004-1
38.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕΛ 64Κυριακή17/12/1715:001-1
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΑΛΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο16/12/1715:000-1
40.Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΡΑΦΗΝΑΣάββατο16/12/1715:001-0
41.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή17/12/1715:001-1
42.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή17/12/1715:001-1
43.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/12/1715:000-3

0 comments:

Δημοσίευση σχολίου

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.