autostavropoulos.gr

1/13/2018 10:54:00 π.μ.
0
Α1 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν.
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ.
3.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή14/01/1815:00Ζώης Μ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.
5.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη17/01/1815:00
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΟΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή14/01/1812:00Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Τσουρδίνης Α.
7.ΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/01/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Καρύκη Μ., Κορολής Β.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/01/1811:30Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β., Δημάκης Γ.
9.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/01/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ., Μπέγκος Α.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή14/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Γ., Θεοδώρου Α.
11.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Μελέτης Α.
12.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή14/01/1815:00Σιαχάμη Α., Τσιλογιάννη Α., Στατεράς Π.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή14/01/1810:30Δρούζας Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/01/1811:30Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α.
15.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/01/1815:00Κουτσούκος Γ., Κατσώνας Χ., Κουκουφιλίππου Ε.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/01/1811:30Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.
17.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή14/01/1815:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/01/1817:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή14/01/1811:30
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας Γυναικών
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΒΟΛΟΣ 2004 - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή14/01/1815:00
21.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ 2011Κυριακή14/01/1815:00
22.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 - ΑΕΛ 64Κυριακή14/01/1815:00
23.ΟΦΗ - ΠΑΟΚΚυριακή14/01/1815:00
24.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή14/01/1815:00
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή14/01/1813:15
26.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝAΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή14/01/1815:00
27.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/01/1815:00
28.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή14/01/1815:00
29.Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή14/01/1815:00

0 comments:

Δημοσίευση σχολίου

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.