7/04/2018 01:39:00 π.μ.
0

Ολοκληρώθηκε η 2η ημέρα του 6ου διεθνούς τουρνουά Danaon Cup που διεξάγεται στην Αργολίδα.

Στην κατηγορία των Παμπαίδων έχουν ήδη εξασφαλίσει μία θέση στην πρώτη οχτάδα οι Διομήδης Άργους (1ος όμιλος), ΓΑΣ Καματερού (3ος όμιλος), ΠΑΟΚ (4ος όμιλος), ΑΣΕ Δούκα 1 (6ος όμιλος) και Λεωνίδας 2 (7ος όμιλος), έχοντας το απόλυτο με δύο νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια στην Α’ φάση.

Αύριο στα πρώτα πρωινά παιχνίδια θα κριθούν και τα άλλα τρία εισιτήρια από τον 2ο, 5ο και 8ο όμιλο. Συγκεκριμένα οι αγώνες που θα κρίνουν την οριστική κατάταξη στους παραπάνω ομίλους είναι οι: Ζαφειράκης- Πανόραμα, Αερωπός Έδεσσας- Άρης Θεσσαλονίκης, Φίλιππος Βέροιας- Ιωνικός ΝΦ.

Στις Παγκορασίδες ΟΦΝ Ιωνίας και ΕΣΝ Βριλησσίων συνέχισαν με το απόλυτο και έτσι εξασφάλισαν μία θέση στην πρώτη οχτάδα, όπως και οι Εθνικός Κοζάνης και Λεωνίδας. Πάντως οι περισσότεροι όμιλοι θα κριθούν στα αυριανά πρωινά παιχνίδια.

*Οι φίλαθλοι από την Ελλάδα και το εξωτερικό θα μπορούν να παρακολουθήσουν την εξέλιξη όλων των αγώνων σε live score μέσω της ιστοσελίδας e-handball.gr, αλλά και εικόνα από όλους τους αγώνες στην Αγία Τριάδα και από επιλεγμένους σε άλλα κλειστά, μέσω των καναλιών της διοργάνωσης στο Youtube, Danaon Cup 1 και Danaon Cup 2 σε παραγωγή Websportstv.


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Παμπαίδες Α’ (24 ομάδες)
1ος (Α) όμιλος

1. Διομήδης Άργους 4

2. ΓΣ Παπασιδέρης 2

3. ΑΣΕ Δούκα 2 0


2ος (Β) όμιλος
1. Ζαφειράκης Νάουσας 2

2. Ολυμπιακός Κερατσινίου 2

3. ΑΕΠ Πανόραμα 0


3ος (C) όμιλος

1. ΓΑΣ Καματερού 1 4

2. ΓΑΣ Καματερού 2 2

3. Ταλεντούλ (Ρουμανία) 0


4ος (D) όμιλος

1. ΠΑΟΚ 4

2. ΕΣΝ Βριλησσίων 2

3. Αμφικτύονες Λαμίας 0


5ος (E) όμιλος

1. Αερωπός Έδεσσας 2

2. Άρης Θεσσαλονίκης 2

3. ΟΦΝ Ιωνίας 0


6ος (F) όμιλος

1. ΑΣΕ Δούκα 1 4

2. ΑΣΟΧ Φοίβος 2

3. Δράμα 1986 0


7ος (G) όμιλος

1. Λεωνίδας 2 4

2. ΑΟ Ιωαννίνων 2

3. Λεωνίδας 1 0


8ος (H) όμιλος

1. Φίλιππος Βέροιας 2

2. Larissa Handball Club 2

3. Ιωνικός ΝΦ 0


Παγκορασίδες Α’ (13 ομάδες)

1ος (Α) όμιλος


1. ΟΦΝ Ιωνίας 4

2. ΑΟΔ Κορυδαλλού 2

3. Φιλώτας Φλώρινας 0


2ος (Β) όμιλος

1. ΕΣΝ Βριλησσίων 4

2. Φίλιππος Βέροιας 0

3. Αρίων Πτολεμαΐδας 0


3ος (C) όμιλος

1. ΓΑΣ Καματερού 2

2. Ζαφειράκης Νάουσας 2

3. Άρης Θεσσαλονίκης 0


4ος (D) όμιλος

1. Εθνικός Κοζάνης 4

2. Λεωνίδας 4

3. ΕΑΧ Χανιά 0

4. Αμφικτύονες Λαμίας 0


Έφηβοι (6 ομάδες)

1. Ελλάδα 2

2. Χάλμπι 2

3. Athens Masters 2

4. Μαυροβούνιο 2

5. Πέλιστερ 0

6. Διομήδης Άργους 0


Παίδες (9 ομάδες)

1ος όμιλος (Α)

1. Χάλμπι 4

2. ΕΣΝ Βριλησσίων 2

3. Πανελλήνιος ΓΣ 0


2ος όμιλος (Β)

1. Ελλάδα 2

2. Μαυροβούνιο 2

3. Ακαδημία Πάτρας 0


3ος όμιλος (C)

1. Μπακάου (Ρουμανία) 4

2. Διομήδης Άργους 0

3. ΟΦΝ Ιωνίας 0


Β’ ΦΑΣΗ



Παμπαίδες Α’

J όμιλος: Διομήδης Άργους, Β1, ΓΑΣ Καματερού 1, ΠΑΟΚ

K όμιλος: Ε1, ΑΣΕ Δούκα 1, Λεωνίδας 2, H1

L όμιλος: ΓΣ Παπασιδέρης, B2, ΓΑΣ Καματερού 2, ΕΣΝ Βριλησσίων

M όμιλος: Ε2, ΑΣΟΧ Φοίβος, ΑΟ Ιωαννίνων, H2

N όμιλος: ΑΣΕ Δούκας 2, Β3, Ταλέντουλ, Αμφικτύονες Λαμίας

O όμιλος: E3, Δράμα 1986, Λεωνίδας 1, H3


Παγκορασίδες Α’

J όμιλος: ΟΦΝ Ιωνίας, ΑΟΔ Κορυδαλλού, ΕΣΝ Βριλησσίων, Φίλιππος Βέροιας

K όμιλος: C1, C2, D1, D2

L όμιλος: A3, B3, C3, D3, D4


Παίδες

D’: Χάλμπι, Εθνική Ελλάδος, Μαυροβούνιο, Μπακάου

Ε’: ΕΣΝ Βριλησσίων, Πανελλήνιος, Ακαδημία Πάτρας, Διομήδης Άργους, ΟΦΝ Ιωνίας


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Δευτέρα 2 Ιουλίου 2018 (8 αγώνες)

Αγία Τριάδα


ΟΦΝΙ- ΑΟΔ Κορυδαλλού (ΠΚ) 30-8

ΕΣΝ Βριλησσίων- Αμφικτύονες (ΠΠ) 32-15

Άργος

ΓΑΣ Καματερού 1- ΓΑΣ Καματερού 2 (ΠΠ) 42-28

Λεωνίδας- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ) 41-17

Νέα Κίος

Λεωνίδας 1- Λεωνίδας 2 (ΠΠ) 20-27

Χάλμπι- Πανελλήνιος (Π) 35-18

Ναύπλιο

ΓΣ Παπασιδέρης- Δούκας 2 (ΠΠ) 24-22

Δούκας 1- ΑΣΟΧ Φοίβος (ΠΠ) 38-12


Τρίτη 3 Ιουλίου 2018 (34 αγώνες)

Αγία Τριάδα

Ζαφειράκης- Ολυμπιακός Κ. (ΠΠ) 29-16

ΓΑΣ Καματερού- Ζαφειράκης (ΠΚ) 24-18

ΕΣΝ Βριλησσίων- Πανελλήνιος (Π) 34-17

Χάλμπι- Ελλάδα (Ε) 26-29

Διομήδης- Αθήνα (Ε) 26-32

Πανόραμα- Ολυμπιακός Κ. (ΠΠ) 25-29

ΟΦΝΙ- Φιλώτας (ΠΚ) 32-12

Μαυροβούνιο- Πέλιστερ (Ε) 30-14

Μπακάου- Διομήδης (Π) 31-24

Άργος

Αερωπός- ΟΦΝΙ (ΠΠ) 38-4

Ιωνικός ΝΦ- Λάρισα (ΠΠ) 35-43

ΠΑΟΚ- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΠ) 25-23

Διομήδης- Δούκας 2 (ΠΠ) 29-23

Αρίων- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΚ) 25-34

Ζαφειράκης- Άρης Θ. (ΠΚ) 33-20

ΠΑΟΚ- Αμφικτύονες (ΠΠ) 48-13

Διομήδης- ΓΣ Παπασιδέρης (ΠΠ) 31-24

Νέα Κίος

Εθνικός Κοζάνης- Αμφικτύονες (ΠΚ) 28-6

Δράμα 1986- Δούκας 1 (ΠΠ) 19-36

Μπακάου- ΟΦΝΙ (Π) 34-27

Ελλάδα- Ακαδημία (Π) 49-12

Λεωνίδας- Αμφικτύονες (ΠΚ) 25-11

Άρης Θ.- ΟΦΝΙ (ΠΠ) 26-25

Χάλμπι- ΕΣΝ Βριλησσίων (Π) 22-21

Μαυροβούνιο- Ακαδημία (Π) 43-23

Ναύπλιο

Φίλιππος- ΕΣΝ Βριλησσσίων (ΠΚ) 11-25

ΑΟΔ Κορυδαλλού- Φιλώτας (ΠΚ) 23-22

ΓΑΣ Καματερού 2- Ταλέντουλ (ΠΠ) 33-32

Λεωνίδας 2- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ) 39-21

Εθνικός Κοζάνης- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ) 43-13

Φίλιππος- Λάρισα (ΠΠ) 27-20

ΑΣΟΧ Φοίβος- Δράμα 1986 (ΠΠ) 26-25

ΓΑΣ Καματερού 1- Ταλέντουλ (ΠΠ) 42-39

Λεωνίδας 1- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ) 26-30


Τετάρτη 4 Ιουλίου 2018 (37 αγώνες)

Αγία Τριάδα


08:00 Ζαφειράκης- Πανόραμα (ΠΠ)

09:20 Ελλάδα- Αθήνα (Ε)

10:50 Χάλμπι- Πέλιστερ (Ε)

12:20 ΓΣ Παπασιδέρης- ΓΑΣ Καματερού 2 (ΠΠ)

13:40 ΑΣΕ Δούκα 1- Λεωνίδας 2 (ΠΠ)

16:00 Α1-Β2 (ΠΚ)

17:20 Α2-Β1 (ΠΚ)

18:40 Β2-C1 (Π)

20:10 Αθήνα- Μαυροβούνιο (Ε)

Άργος

08:00 Εθνικός Κοζάνης- Λεωνίδας (ΠΚ)

09:20 Αερωπός- Άρης Θ. (ΠΠ)

10:40 Φίλιππος- Ιωνικός ΝΦ (ΠΠ)

12:00 ΓΑΣ Καματερού- Άρης Θ. (ΠΚ)

15:00 Ε3-H3 (ΠΠ)

16:20 Α2-Β3 (Π)

17:50 Β2-D2 (ΠΠ)

19:10 Ε2-Η2 (ΠΠ)

20:30 Χάλμπι- Διομήδης (Ε)

Νέα Κίος

08:00 Διομήδης- ΟΦΝΙ (Π)

09:30 Ελλάδα- Μαυροβούνιο (Π)

11:00 Διομήδης- Μαυροβούνιο (Ε)

12:30 ΑΣΟΧ Φοίβος- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ)

13:50 Διομήδης Άργους- ΓΑΣ Καματερού 1 (ΠΠ)

15:10 C2-D1 (ΠΚ)

16:30 Β1-D1 (ΠΠ)

18:40 Α1-Β1 (Π)

19:20 Ε1-H1 (ΠΠ)

20:40 Πέλιστερ- Ελλάδα (Ε)

Ναύπλιο

08:00 Φίλιππος- Αρίων (ΠΚ)

09:20 Αμφικτύονες- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ)

10:40 Δράμα 1986- Λεωνίδα 1 (ΠΠ)

12:00 ΑΣΕ Δούκα 2- Ταλεντούλ (ΠΠ)

15:00 Β3-D3 (ΠΠ)

16:20 Α3-Β3 (ΠΚ)

17:40 Α3-C3 (Π)

19:10 C3-D4 (ΠΠ)

20:30 C1-D2 (ΠΚ)


Πέμπτη 5 Ιουλίου 2018 (31 αγώνες)

Αγία Τριάδα


08:00 Β1-C1 (ΠΠ)

09:20 Α1-D1 (ΠΠ)

10:40 Α2-Β2 (ΠΚ)

12:00 C1-D1 (ΠΚ)

13:30 C2-D2 (ΠΚ)

15:00 Ελλάδα- Μαυροβούνιο (Ε)

16:30 Β1-Β2 (Π)

18:00 G1-H1 (ΠΠ)

Άργος

08:00 F3-H3 (ΠΠ)

09:20 Β3-C3 (ΠΠ)

10:40 Β2-C2 (ΠΠ)

12:00 Α2-D2 (ΠΠ)

13:20 F2-H2 (ΠΠ)

15:00 Διομήδης- Πέλιστερ (E)

16:30 C1-D1 (ΠΠ)

17:50 Ε1-F1 (ΠΠ)

Νέα Κίος

08:00 F1-H1 (ΠΠ)

09:20 Ε1-G1 (ΠΠ)

10:40 Β3-C2 (Π)

12:00 Α1-Β1 (ΠΚ)

13:30 Α2-C3 (Π)

15:00 Χάλμπι- Αθήνα (Ε)

16:30 Α1-C1 (Π)

18:00 Α1-Β1 (ΠΠ)

Ναύπλιο

08:00 Β3-D5 (ΠΚ)

09:20 Α3-C3 (ΠΚ)

10:40 Α3-D3 (ΠΠ)

12:00 Ε3-G3 (ΠΠ)

13:20 Ε2-G2 (ΠΠ)

16:30 Α3-D4 (ΠΚ)

17:50 Α3-C2 (Π)

21:00 Show Me The Way


Παρασκευή 6 Ιουλίου 2018 (35 αγώνες)

Αγία Τριάδα


08:00 G3-H3 (ΠΠ)

09:20 Α1-Β2 (Π)

10:50 C3-B3 (Π)

12:20 ημιτελικός J2-K1 (ΠΚ)

13:40 ημιτελικός J1-K2 (ΠΚ)

15:00 J3-K3 (ΠΠ)

16:20 Αθήνα- Πέλιστερ (Ε)

18:00 J3-J4 (Π)

20:00 Τελικός J1-J2 (Π)

Άργος

08:00 Ε3-F3 (ΠΠ)

09:20 J3-K4 (ΠΚ)

10:40 C2-D2 (ΠΠ)

12:00 G2-H2 (ΠΠ)

15:00 J4-K4 (ΠΠ)

16:20 Ν3-03 (ΠΠ)

17:40 Ν1-01 (ΠΠ)

19:00 Β3-Α3 (Π)

Νέα Κίος

08:00 C3-D3 (ΠΠ)

09:20 Β1-C1 (Π)

10:50 ημιτελικός J1-K2 (ΠΠ)

12:20 ημιτελικός J2-K1 (ΠΠ)

15:00 Χάλμπι- Μαυροβούνιο (Ε)

16:30 Διομήδης- Ελλάδα (Ε)

18:00 7los1-7los2 (ΠΚ)

19:20 5win1-5win2 (ΠΚ)

20:40 C2-A2 (Π)

Ναύπλιο

08:00 Α3-Β3 (ΠΠ)

09:20 J4-K3 (ΠΚ)

10:40 Ε2-F2 (ΠΠ)

12:00 Α2-Β2 (ΠΠ)

15:00 Β3-D4 (ΠΚ)

16:20 C3-D5 (ΠΚ)

17:40 Ν4-Ο4 (ΠΠ)

19:00 Ν2-Ο2 (ΠΠ)

20:20 L4-M4 (ΠΠ)

Σάββατο 7 Ιουλίου (12 αγώνες)

Αγία Τριάδα

08:00 3LOS1-3LOS2 (ΠΚ)

09:30 Τελικός 1WIN1-1WIN2 (ΠΚ)

11:00 Τελικός Α1-Α2 (Ε)

12:45 Τελικός WIN1-WIN2 (ΠΠ)

Άργος

08:00 L2-M2 (ΠΠ)

09:20 L1-M1 (ΠΠ)

Νέα Κίος

08:00 Los1-los2 (ΠΠ)

09:20 Κ3-Κ4 (Π)

10:50 Κ1-Κ2 (Π)

Ναύπλιο

08:00 Α3-D5 (ΠΚ)

09:20 B3-C3 (ΠΚ)

10:40 L3-M3 (ΠΠ)


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Εφήβων

MONTENEGRO- PELISTER 30-14

Shoreline: 3-2, 5-5, 7-6, 10-7, 11-8, 13-8 (halftime), 17-11, 18-12, 22-12, 24-12, 26-12, 30-14

MONTENEGRO (Bozidar Musikic): Bijelic, Borozan, Suljevic, Jelusic 7, Jelic 3, Durascovic 3, Nikolic, Dosljak, Folic 3, Erakovic 3, Scepanovic, Lakicevic 1, Knezevic 2, Rogac 2, Vujovic 3, Zarubica 3.

PELISTER (Aleksandar Zarkov): Galevski, Manojlovski, Vardovski 1, Ristevski, Ristovski, Petkovski 3, Iliev 2, Magdenovski, Andreevski, Butorac 1, Ilievski2, Stavrevski 1, Gulaboski 1, Mircevski 1, Stevanovski 2, Gorgiev.

Referees: Tzaferopoulos- Giakalis, Red Card: 54:44 Zarubica (3X2min), 2min: 4-4, Penalty: 1/3-1/4


ΔΙΟΜΗΔΗΣ- ΜΙΚΤΗ ΑΘΗΝΩΝ 26-32

Τα πεντάλεπτα: 2-4, 4-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14 (ημχ.), 13-17, 16-21, 19-23, 21-27, 23-28, 26-32

ΔΙΟΜΗΔΗΣ (Γιάννης Χαντέλης): Καρκαλάτος 5, Σιατιρλής, Κορομίχης, Νικολίτσας 2, Μπλάτσος 3, Μπακατσέλος 4, Ντούρος 5, Παπάς, Μακρής, Σμυρνιώτης 3, Λαμπρόπουλος 4, Παυλίδης, Βύρλος

ΜΙΚΤΗ ΑΘΗΝΩΝ (Γιώργος Καρασαββίδης): Κιαρτζίδης, Βλάχος 6, Παπαντώνης 2, Μαραμαθάς 6, Terlecki, Ακερμανίδης, Σιδηρόπουλος, Κοκκοράκης 3, Biba 2, Μάινας 4, Τσανίνος 6, Λόλας 3

Διαιτητές: Λεφάκης – Κουριώτης Δίλεπτα: 5-4 Πέναλτι: 4/8-5/7


Παίδων

IF HALBBY FK – ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 22-21

Τα πεντάλεπτα: 2-3, 4-4, 5-5, 7-8, 8-9, 10-11 (ημχ.) 13–12,13-15, 14-16, 16-17, 20-18, 22-21

HALBBY (Andres Litstrand): Wikner, Forsberg, Renblad, Kemi, Billingren, Eng, Hansson, Jonsson 3, Nygren 1, Litstrand 10, Oscarsson, Bertlisson, Pehrrsson 3, Chatzigeorgiadis 5.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Γιώργος Δραγάζης): Βιλτανιώτης, Γκένας 4, Γλύκας 6, Ζαχαριάς, Καρούζος, Κιουλτσίδης 3, Κολλάσης, Κορκολής, Κούτρας 1, Μαργιέτης, Νικολίνταης, Ρήγος, Ταμπάκος 7, Κετιμές.

Διαιτητές: Μπράμου-Hassam, Δίλεπτα: 3-0, Πέναλτι: 0/0-2/5


ΜΠΑΚΑΟΥ- ΔΙΟΜΗΔΗΣ 31-24

Τα πεντάλεπτα: 4-3, 7-5, 9-7, 12-7, 14-9, 17-11 (ημχ.), 17-13, 18-13, 21-16, 23-16, 27-18, 31-24

ΜΠΑΚΑΟΥ (Armanu Gabriel-Benone): Dobrota 3, Romanet, Gheorghe, Armanu 2, Andrei 3, Cojocaru 1, Bălan 6, Feldeș, Bran 5, Ichim 1, Petrea 3, Asavastei 3, Frînghiu 1, Marinescu, Darlau 1, Toboșaru 2

ΔΙΟΜΗΔΗΣ (Γιάννης Χαντέλης Χατζηκωνσταντίνου, Μπελιτσιάνης 5, Χρόνης 5, Δ. Ντούρος 2, Στ. Ντούρος 1, Mujic 7, Μιχαλόπουλος 2, Σχοινωχωρίτης 1, Σκούρας 1, Μητσάκος, Καρυτινός

Διαιτητές: Τζαφερόπουλος – Νικολαΐδης Δίλεπτα: 3-1 Πέναλτι: 0/0-2/4


MONTENEGRO – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ 44-23

Τα πεντάλεπτα: 2-1, 5-4, 7-5, 11-7, 15-9, 18-11 (ημχ.) 22-14, 26-17, 30-18, 32-19, 39-20, 44-23

MONTENEGRO (Darco Pejovic): Vujovic, Milacic, Mijuskovic 9, Bojovic 4, Gvozdenovic 6, Durkovic 2, Dragasevic 4, Jokic, Cepic 4, Barjaktarovic 2, Vukicevic 8, Bosnjak 3, Brnovic, Pejovic 2.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΤΡΑΣ (Βασιλική Βουκελάτου): Ανδριόπουλος 1, Ασημακόπουλος 1, Κάκκας, Κωνσταντάκης 10, Παπαγιαννόπουλος 7, Μπούλης, Κουνιώτης 2, Πάντος, Σουβαλιώτης, Βλαστόπουλος 2, Σκόνδρας.

Διαιτητές: Μιχαηλίδης-Μπράμου, Δίλεπτα: 3-2 Πέναλτι: 3/3-0/0


Παμπαίδων Α’

ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1-ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26-30

Τα πεντάλεπτα: 1-1, 2-5, 3-9, 3-15, 11-16 (ημχ), 13-20, 16-23, 18-26, 24-27, 26-30

ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 (Χρήστος Αντωνιάδης): Κούνουπας, Ταλιαδώρος 13, Κακαβελάκης, Ζουγανέλης, Πατρικάκος 1, Καρανάσης 4, Παπουτσάκης 1, Σπυρόπουλος 1, Σιδέρης, Παούρης 1, Λύκουρας, Μακράκης, Γαβράς 5.

ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Βασίλειος Σιαράβας): Κ. Σιαράβας, Β. Σιώμος 5, Βαγγέλης 9, Παπανικολάου 4, Χριστόπουλος 1, Κοκκας, Τσαμπαλάς, Σακκάς 3, Γκόγκος, Κουρουζίδης, Φίλης, Παπαδόπουλος, Πλακατούρας 6, Α. Σιαράβας 1, Φ. Σιώμος, Αρλέτος.

Διαιτητές: Λεφάκης-Κουριλωτης, Δίλεπτα: 1-3, Πέναλτι: 4/6-1/2.


ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 31-24

Τα πεντάλεπτα: 5-1, 10-4, 11-7, 14-9, 17-10 (ημ.), 21-10, 25-11, 26-16, 29-21, 31-24

ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ (Χρήστος Δημήτρουλας): Μητσόπουλος 1`, Ντάκαρης 1, Κ. Χιόνης 3, Διονυσόπουλος 4, Αγγελόπουλος, Παππάς, Τσακίρης, Κωστούλας 4, Μ. Παπασπυρόπουλος 1, Ρούμπος-Λίνος 3, Γ. Χιόνης 6, Γ. Παπασπυρόπουλος 1, Σουλτανίδης 3, Θεοφανόπουλος 1, Χρόνης 2, Καρκαγγέλης 1

ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (Γιώργος Αναγνώστου): Μπούμπας, Γιαννόπουλος, Μπαλτάς 5, Παπακωνσταντίνου 1, Λάμπρου, Παγώνας 1, Λεντέρης, Δαμίγος 1, Κωνσταντινίδης 3, Γιαννακούρος 4, Κερατιώτης, Κυριάκου, Πρόφης 7, Μαντζούκας 2

Διαιτητές: Χρόνης. Χρυσικόπουλος. Δίλεπτα: 5-1. Πέναλτι:2/2-0/1


ΠΑΝΟΡΑΜΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ. 25-29
Τα πεντάλεπτα: 0-4, 2-6, 6-12, 8-14, 10-15 (ημχ.), 16-17, 18-18, 21-20, 25-26, 25-29

ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Αλέκος Κατσούνης): Δούβρος, Κουκλοτίδης 5, Ιακωβίδης 2, Μάδεσης, Τραγιάννης 1, Κονδράσης 5, Κονταξιάν 4, Ποτουρίδης, Παρισόπουλος 7, Πουγάτσιας, Μαρουλίδης 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ. (Στέφανος Βελιτσιάνος): Βάος, Βρεττός, Γκίτσας, Κ. Δημητρίου 6, Κουλακίδης, Λαγός 1, Μεταξάς 8, Μουσούλης 5, Αν. Παναγιωτίδης 4, Ν. Παναγιωτίδης 2, Τσιλάκης 3, Ψωμάς

Διαιτητές: Λεφάκης – Κουριώτης Δίλεπτα: 4-4 Πέναλτι: 5/6-2/4


ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π/Κ) 33-20

Τα πεντάλεπτα: 3-0, 6-2, 11-5, 15-6, 20-11 (ημ.), 24-16, 26-18, 30-20, 33-20

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (Στάθης Κεσίδης): Γουδή, Τζιάτζιου, Μουρατίδου, Νέστορα, Κυριακίδου 5, Ψαρά 5, Φαρμάκη 7, Παπαδοπούλου 3, Τσιγαρίδα 13

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Χρύσα Τσομπανίδου): Μαλλέ 9, Τρούλη, Παναγιωτίδου, Καραταγλή, Σιδήρη, Πνευματικού, Παπαγεωργίου 4, Βασιλείδου 1, Γουρίδου, Τοπαλτιζκή, Αλεξίκου 6, Παλιά.

Διαιτητές: Χρόνης, Χρυσικόπουλος. Δίλεπτα: 3-1 Πέναλτι: 2/2-1/4


ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ-ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑ 1986 26-25
Τα πεντάλεπτα: 4-1, 9-3, 11-7, 13-9, 17-12 (ημχ), 19-14, 22-19, 24-21, 24-24, 26-25

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ (Ιωάννης Χηνος): Ματεντζόγλου 8, Δημελής 1, Παπαδημητρίου, Χηνος 7, Αγγελίνας 5, Τζαβάρας 4, Λώλης, Παππάς, Σφέτσιος, Βασσάλος, Λαουλάκος, Στάθης, Νιανιακούδης, Γαρδούνης 1.

ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑ 1986 (Ευγένιος Τουνγκελίδης): Κεραμμυδάς 1, Α. Ξανθόπουλος, Καρατζάς 13, Σγουράδης, Κρανάς 4, Χιλιώτης 5, Καβάζης 2, Στρατηγέλης, Β. Ξανθόπουλος 2, Καλαϊτζίδης, Τοζακίδης.

Διαιτητές: Αντάλης-Ζήσης, Δίλεπτα: 4-4, Πέναλτι: 2/2-1/1.


ΑΡΗΣ – Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 26-25
Τα πεντάλεπτα: 2-4, 4-7, 6-9, 9-10, 13-12 (ημχ.) 15-14, 18-18, 21-19, 24-23, 26-25

ΑΡΗΣ (Χρύσα Τσομπανίδου): Παπαχρήστος 7, Σαμαράς, Μισουλίδης, Πλιάκης 7, Δουμπλής, Τσούλιας Α. 6, Τσούλιας Θ. 2, Διμολλάρη 3, Τζέλη, Βούλας, 1 Φίλιος, Διαμαντόπουλος.

Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (Βασίλης Βαλούρδος): Χαλμούκης 3, Τσιγαρίδας 1, Μπιχάκης, Χριστοδουλόπουλος, Λιάκος 5, Κουτσός 3, Κουφόπουλος 2, Πετρατζάς 11, Σπυρόγλου, Νικολόπουλος, Κόλλιας.

Διαιτητές: Μιχαηλίδης-Μπράμου, Δίλεπτα: 4-3, Πέναλτι: 2/2-1/2, Κόκκινη κάρτα: Χαλμούκης 49.00, Κουφόπουλος 37.00 (τρία δίλεπτα)


ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1-TALENTUL 42-39

Τα πεντάλεπτα: 6-4, 10-7, 17-17,20-13, 23-16 (ημχ), 26-20, 31-24, 33-28, 38-35, 42-39

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 (Νικόλαος Αγγελόπουλος): Ζηγούρης, Προκοπίου 5, Τριανταφύλλου, Καραπιπερής 2, Μπάτης 12, Βαμβακάρης 13, Τσιαμποκαλος 1, Παπαδονικολάκης 2, Ρούσος 2, Μάτσιρος 4, Τσοράκης 1, Μπέκιος.

TALENTUL (Ionut Tita): Dobrescu 21, Stanescu 5, Grancea 7, Ciobotaru 1, Stoleru 5, Mazilu, Boltasu, Cojocaru, Oztabak.

Διαιτητές: Λεφάκης-Κουριλωτης, Δίλεπτα: 2-1, Πέναλτι: 2/3-3/4.


Παγκορασίδες Α’

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΕΑΧ ΧΑΝΙΩΝ 43-13


Τα πεντάλεπτα: 3-1, 9-4, 12-6, 20-6, 26-7 (ημχ), 28-10, 33-10, 37-11, 38-12, 43-13

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Ζωή Σουλιου): Β. Φλώρου 12, Κεχαγιά 3, Αθανασιάδου 5, Ψιάνου 1, Ιωαννίδου 3, Στραβου, Αλεξανδρίδου, Γκιάτα 1, Καραγιώρου, Καραδήμου 12, Μωυσιάδου 4, Καπρινιώτη, Παρανομου, Τσαμπαζη, Α. Φλώρου.

ΕΑΧ ΧΑΝΙΩΝ (-): Βασσάλου, Chankova, Σαρτζετάκη, Γιαννακοπούλου, Σταματεράκη, Μυλωνά, Τοχμαχίδου 1, Καραγκεζίδη 6, Βογιατζάκη, Σπανουδάκη, Στρατουδάκη, Χατζηβασιλείου, Αγγελλακη 1, Καραγκιοζακου, Μ. Καϊλίδου 2, Β. Καϊλίδου 3.

Διαιτητές: Αντάλης-Ζήσης, Δίλεπτα: 1-0, Πέναλτι: 3/4-1/2.


ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 25-34
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 4-7, 6-11, 7-14, 10-15 (ημ.), 14-20, 16-24, 18-28, 24-33, 25-34

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Δέσποινα Τσερέπη): Κουτουκλέρ, Μουλάκη, Μπαμπίνη, Σαββίδου, Τσιρικνίδου, Χατζηευστρατίου 15, Ζανίδου 7, Ιωσηφίδου 1, Σιδηροπούλου 1, Πολιτίδου, Ρουδουνικλή 1, Πετρίδου

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Δημήτρης Σκάρλος): Τσεβά, Καπλάνη, Ταμπάκου, Στρούζου 2, Ελευθεριάδη 2, Γκιόκα, Καββαδία, Ασλή, Λάσκου 1, Δασκαλοθανάση 1, Πασχαλούδη 2, Κορκολή 17, Μαυρίδη, Μπόζιου 9.

Διαιτητές: Χρόνης, Αλεπουδέα. Δίλεπτα: 5-1 Πέναλτι: 4/4-4/8


ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 25-34

Τα πεντάλεπτα: 2-2, 4-7, 6-11, 7-14, 10-15 (ημ.), 14-20, 16-24, 18-28, 24-33, 25-34

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Δέσποινα Τσερέπη): Κουτουκλέρ, Μουλάκη, Μπαμπίνη, Σαββίδου, Τσιρικνίδου, Χατζηευστρατίου 15, Ζανίδου 7, Ιωσηφίδου 1, Σιδηροπούλου 1, Πολιτίδου, Ρουδουνικλή 1, Πετρίδου

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Δημήτρης Σκάρλος): Τσεβά, Καπλάνη, Ταμπάκου, Στρούζου 2, Ελευθεριάδη 2, Γκιόκα, Καββαδία, Ασλή, Λάσκου 1, Δασκαλοθανάση 1, Πασχαλούδη 2, Κορκολή 17, Μαυρίδη, Μπόζιου 9.

Διαιτητές: Χρόνης, Αλεπουδέα. Δίλεπτα: 5-1 Πέναλτι: 4/4-4/8


ΟΦΝΙ- ΦΙΛΩΤΑΣ 32-12

Τα πεντάλεπτα: 5-0, 10-1, 13-4, 18-4, 18-5, (ημχ.), 19-7, 20-7, 25-8, 29-9, 32-12

Ν. ΙΩΝΙΑ (Κίμωνας Κουτρούλης): Βαρβεράκη, Ωραιοπούλου 8, Παγιώτα, Παπανικολάου 5, Τσιαμάνη 1, Μαλτάμπε, Μπιχάκη, Δημοπούλου, Μπαντέλα, Πέππα 3, Σιούρτη, Αλεξοπούλου, Γιαννοπούλου 3, Αγγελίδου, Παναγιώτου, Maribela 2, Norocea 4, Hidri 6, Καψάλη.

ΦΙΛΩΤΑΣ ΠΑΣ (Ελευθέριος Ελευθεριάδης): Ανεστάκη 4, Γ. Βασιλείου 5, Ε. Βασιλείου, Καντζελόγλου 1, Κουντουρατζή, Πετράκη 1, Σεβαστιάδου, Σταγγολή, Β. Ταφάκη 1, Π. Ταφάκη, Τόιτου, Τριανταφυλλίδου.

Διαιτητές: Γιακαλής – Νικολαΐδης Δϊλεπτα: 2-1 Πέναλτι: 1/2-2/2


ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΜΦΙΚΤΥΟΝΕΣ ΛΑΜΙΑΣ (Π/Π) 48-13

Τα πεντάλεπτα: 4-2, 9-4, 14-6, 20-7, 25-7 (ημ.), 33-8, 35-9. 41-9, 46-11, 48-13

ΑΣ ΠΑΟΚ (Κώστας Μίχος): Κατσαπαντέρας, Κυριακίδης 1, Καρασαββαϊδης 2, Ντάσιος 2, Σεϊτανίδης 5, Φρειδερίκος 8, Μαυρουλοσηφάκης 9, Μαρίνος 4, Φράγκου 6, Χατζηγεωργιάδης 11.

ΑΜΦΙΚΤΥΟΝΕΣ ΛΑΜΙΑΣ (Απόστολος Πουγκακιώτης): Π. Πουγκακιώτης 3, Κάλλος, Παπαγεωργίου 1, Καραγάτσιος, Ρούσσος 2, Γεωργαντάς 1, Αλμπάνης, Σιάππας 5, Σεντής, Σταυρακούδης 1, Καλαπόδας, Χρυσάφης, Τομαράς.

Διαιτητές: Χρυσικόπουλος, Αλεπουδέα. Δίλεπτα: 5-7 Πέναλτι: 5/6-1/3



Danaon Cup 2018 Press Office

Argos, 21200 – Greece

Tel: +30 27510 29418

info@danaon-cup.gr

danaoncup@gmail.com

www.danaon-cup.gr

www.facebook.com/DanaonCup


0 comments:

Δημοσίευση σχολίου

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.