7 °C Argos, GR
9 Δεκεμβρίου 2021

Οι αγώνες ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου για τις ομάδες της Αργολίδας – Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Μαρτίου 2020 για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αργολίδας έχει ως εξής:

Α1 Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.
2. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Αργύρης Ι.
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α.
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.
5. ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 Νώτης Χ., Μπέγκος Α., Στατεράς Π.
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Παρασκευόπουλος Γ.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΡΟΙΤΟΣ – ΥΔΡΑ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 07/03/20 14:00 Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Μπούκουρα Μ.
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 14:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.
9. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 11:30 Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.
10. ΜΕΘΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 Τριανταφύλλου Ρ., Θεοδώρου Α., Δημητρόπουλος Π.
11. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Κατσώνας Χ.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 08/03/20 11:30 Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ.
13. ΑΡΓΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 13:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ορφανός Β.
14. Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 Σκιαδάς Δ., Κυριακίδης Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ν.
16. ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., ΜΑΚΡΗΣ Θ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 07/03/20 17:00 Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.
18. ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 10:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ορφανός Β.
19. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Σιαχάμη Α., Τσιλογιάννη Α., Δαγρέ Μ.
20. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ.
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 12:00 Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., ΜΑΚΡΗΣ Θ.
22. ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΜIΔΑΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 ΓΥΜΝΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Κουκουφιλίππου Ι.
24. Α.Γ.Ο.Ν. – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 08/03/20 12:00 Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Ελεφάντης Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ Σάββατο 07/03/20 11:00
26. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 Ν.ΚΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 11:00
27. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 2ος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 11:00
29. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 11:00
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΤΟΞΟΤΗΣ ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 07/03/20 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΜΕΘΑΝΑ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 08/03/20 11:00
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΠΟΡΟΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 11:00
33. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 08/03/20 11:00
34. ΣΠΕΤΣΕΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 08/03/20 11:00
5ος Όμιλος Γ Εθνικής Γυναικών
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:00
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 08/03/20 15:00
37. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 08/03/20 15:00
38. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:00
39. ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο – ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ Κυριακή 08/03/20 15:00
40. ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:00
41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 Κυριακή 08/03/20 15:00
42. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο Κυριακή 08/03/20 15:00

 

Περισσότερα Άρθρα

14ο Trail Ride & Regularity Rally 4X4 για τους εραστές της τετρακίνησης στο Ναύπλιο

Η Α.Λ.Μ.Α. 4Χ4 Ναυπλίου και ο Δ.Ο.Π.Π.Α.Τ. του Δήμου Ναυπλιέων προετοίμασαν ένα μοναδικό OFF ROAD αγώνα και προσκαλούν τους φίλους της περιπέτειας να ζήσουν μια νέα συναρπαστική εμπειρία, την Κυριακή 18 Απριλίου 2021. To 14ο TRAIL RIDE REGULARITY RALLY 4X4 είναι ένας καταπληκτικός αγώνας που προσμετρά στο Πανελλήνιο Κύπελλο 2021 με νέες καινοτομίες, που το […]

Την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους  έκοψαν οι σχολές CHOY LEE FUT  Άργους και Ναυπλίου

Την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους  έκοψαν οι σχολές CHOY LEE FUT  Άργους και Ναυπλίου, στην αίθουσα εκδηλώσεων «Δανάη» στο Pantazis Royal.  Η ημέρα συνέπεσε  και με την Κινεζική πρωτοχρονιά, την «χρονιά του ποντικού». Ακολούθησε τα parapolitikaargolida.gr στο Google News! Ζωντανά όλες οι ειδήσεις. Η αίθουσα γέμισε από μαθητές, γονείς αλλά και φίλους της σχολής. Ο δάσκαλος  […]

Follow by Email