Η Αγγελική στο πρώτο σκαλί του βάθρου και όσο μπορούμε πιο ψηλά ακόμα!

Σας ευχαριστούμε όλους για την αγάπη και την υποστήριξη και ευχαριστούμε ειδικά την Οργανωτική Επιτροπή του Παλαμήδειου Άθλου για την τιμητική βράβευση που μας έκανε στο Ναύπλιο την Κυριακή.

Nafplio Castle Run Παλαμήδειος Άθλος

Περισσότερα Άρθρα

“Έδεσε” την εστία της η Ένωση Ερμιονίδας

Η ΑΕ Ερμιονίδας καλωσορίζει στην οικογένεια της τον Ιάσονα Γαβαλά. Ο Ιάσονας αγωνίζεται στην θέση του τερματοφύλακα προερχόμενος από τις ακαδημίες του Ολυμπιακού όπου και αγωνιζόταν από το 2012 έως το 2018. Την περυσινή χρόνια αγωνίστηκε στον Ατρόμητο Πειραιά. Ο Ιάσονας Γαβαλάς είναι 21 ετών και έχει ύψος 1.86 . Στα 14 του χρόνια τον […]

Γ’ Εθνική: Νίκησε το Ναύπλιο 2017 στο τοπικό ντέρμπι τον Παναργειακό

Όλα έγιναν στο πρώτο ημίχρονο στο τοπικό ντέρμπι στο Ναύπλιο, όπου το Ναύπλιο 2017 νίκησε 3-1 τον Παναργειακό. Οι γηπεδούχοι εξακολουθούν να βρίσκονται στην κορυφή της βαθμολογίας σε αντίθεση με τον Παναργειακό που είναι στην τελευταία. Στο πρώτο λεπτό έγινε το 1-0 με τον Μεγαρίτη και στο 3′ μόλις το 1-1 με σκόρερ τον Κοτσοβό. […]