Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή η κλήρωση των αγώνων πρωταθλημάτων της αγωνιστικής περιόδου 2019 – 2020 Αργολίδας για τις Α1, Α2 κατηγορίες και την πρώτη φάση των αγώνων κυπέλλου Αργολίδας:
Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
Α1 Κατηγορία
1η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2η Αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
4η Αγωνιστική
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
5η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
6η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
7η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
8η Αγωνιστική
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
9η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
10η Αγωνιστική
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
11η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
12η Αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
13η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
14η Αγωνιστική
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
15η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
16η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
17η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ
18η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
19η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
20η Αγωνιστική
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
21η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
22η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
23η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
24η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
25η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
26η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
27η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
28η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
29η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
30η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΥΔΡΑ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΜΕΘΑΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
3η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΜΕΘΑΝΑ – ΥΔΡΑ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΠΡΟΙΤΟΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
4η Αγωνιστική
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΜΕΘΑΝΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΥΔΡΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
5η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΥΔΡΑ
6η Αγωνιστική
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
7η Αγωνιστική
ΥΔΡΑ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΜΕΘΑΝΑ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
8η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
9η Αγωνιστική
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΥΔΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
10η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΥΔΡΑ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΕΘΑΝΑ
11η Αγωνιστική
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΥΔΡΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΜΕΘΑΝΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
12η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΥΔΡΑ – ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
13η Αγωνιστική
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΥΔΡΑ
14η Αγωνιστική
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΜΕΘΑΝΑ
ΥΔΡΑ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
15η Αγωνιστική
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΥΔΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΜΕΘΑΝΑ
16η Αγωνιστική
ΠΡΟΙΤΟΣ – ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
17η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΥΔΡΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
18η Αγωνιστική
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΡΟΙΤΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΥΔΡΑ
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΑΡΓΕΑΣ
2η Αγωνιστική
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΑΡΓΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
3η Αγωνιστική
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
4η Αγωνιστική
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΡΓΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
5η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΓΕΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
6η Αγωνιστική
ΑΡΓΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΛΥΓΚΕΥΣ
7η Αγωνιστική
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΑΡΓΕΑΣ
8η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
9η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΑΡΓΕΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
10η Αγωνιστική
ΛΥΓΚΕΥΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
11η Αγωνιστική
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΕΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
12η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΕΑΣ
13η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
14η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΡΓΕΑΣ
15η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΡΓΕΑΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
16η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
17η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΑΡΓΕΑΣ
18η Αγωνιστική
ΑΡΓΕΑΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΔΑΝΑΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
2η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΔΑΝΑΟΙ
3η Αγωνιστική
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΝΑΟΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
4η Αγωνιστική
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
5η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
6η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔΑΝΑΟΙ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
7η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
8η Αγωνιστική
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
9η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
10η Αγωνιστική
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΔΑΝΑΟΙ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
11η Αγωνιστική
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΔΑΝΑΟΙ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
12η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
13η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
14η Αγωνιστική
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔΑΝΑΟΙ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
15η Αγωνιστική
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
16η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ
17η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
18η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΔΑΝΑΟΙ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Κύπελλο 1ος Όμιλος
1η Φάση
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΜΕΘΑΝΑ
Κύπελλο 2ος Όμιλος
1η Φάση
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
Κύπελλο 3ος Όμιλος
1η Φάση
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Κύπελλο 4ος Όμιλος
1η Φάση
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ